Зеленський звільнив Безсмертного з посади у Тристоронній контактній групі

<p>Після загибелі чотирьох військових на Донбасі Безсмертний заявив, що Україна мала призупинити участь у Мінських переговорах Об этом сообщает <a href=moya-otchizna.in.ua со ссылкой на СМИ.

">

Після загибелі чотирьох військових на Донбасі Безсмертний заявив, що Україна мала призупинити участь у Мінських переговорахУказ щодо звільнення Безсмертного №596/2019 був підписаний президентом 13 серпняПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи.


Відповідний указ №596/2019 від 13 серпня опубліковано на офіційному сайті глави держави.


«Про внесення зміни до Указу президента України від 19 червня 2019 року №414.


1. На часткову зміну статті 1 Указу президента України від 19 червня 2019 року № 414 «Питання забезпечення представництва України у Тристоронній контактній групі» (зі зміною, внесеною Указом від 9 липня 2019 року № 504) звільнити Безсмертного Романа Петровича від виконання обов’язків представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», — говориться в тексті указу.


Як відомо, Безсмертний заявив, що після загибелі чотирьох військових на Донбасі Україна мала призупинити участь у Мінських переговорах доти, доки не буде зібрано «нормандський формат».


Нагадаємо, в 2015 році Романа Безсмертного призначили представником України з політичних питань в ТКГ. На засіданнях він наполягав на необхідності вирішення питань безпеки, припинення вогню і звільнення заручників. У квітні 2016 року Безсмертний залишив контактну групу.


Влітку 2019 року Зеленський повернув у Тристоронню контактну групу Романа Безсмертного.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-zvilniv-bezsmertnogo-z-posadi-u-tristoronniy-kontaktniy-grupi-617661.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя