У п’яти школах Тернополя почали викладати новий освітній курс

У школах тернопільської громади поетапно запроваджуватимуть новий освітній курс для старшокласників – «Основи сім’ї».

Відповідне рішення прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету 5 вересня. Об этом сообщает unitpost.in.ua со ссылкой на СМИ.

У липні на сайті міської ради зареєстрували петицію «Освітня програма для дітей «Основи сім’ї». Її підписали 314 осіб з 300 необхідних, а тепер підтримали і на виконкомі.

– Просимо дозволити управлінню освіти і науки ввести поетапне викладання курсу/факультативу «Основи сім’ї» у 10-11 класах, – звернулася до членів виконкому Ольга Похиляк, начальник управління освіти і науки. – Хочу наголосити, що такі курси вже з початку цього навчального року, з вересня, почали викладати у 5 школах: 10, 20, 24, 16 і школі-колегіумі імені Патріарха Йосипа Сліпого. Надано дозвіл викладати такий факультативний курс вчителям біології та основ здоров’я, які пройшли відповідну підготовку. В даних школах вже викладається такий факультатив, і поетапно, є домовленість з школами, будемо вводити його в інших.

Автор петиції Іван Мудрий зазначає, що програма «Основи сім’ї» у кінці 2018 року була затверджена Міністерством освіти України. Такий курс допоможе учням збагнути сутність та цінність шлюбу, сім’ї, батьківства, подружніх і батьківсько-дитячих відносин, розкриє можливості й передумови для реалізації ними своїх прагнень та інтересів у житті.

Ольга Трач

Фото автораДжерело статті: “https://zz.te.ua/u-p-iaty-shkolakh-ternopolia-pochaly-vykladaty-novyy-osvitniy-kurs/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя