Після деокупації в ОРДО введуть 800 поліцейських


Поліція Донеччини в межах стратегії деокупації розробляє порядок функціонування поліцейських підрозділів на тимчасово окупованій частині Донбасу

Як зазначає обласний відділ комунікації Нацполіції, про це йшлося під час всеукраїнського науково-практичного круглого столу з питань деокупації Донбасу, що відбувся у Маріуполі, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает from-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зокрема, поліція Донеччини у межах стратегії деокупації розробляє порядок функціонування поліцейських підрозділів на тимчасово окупованій території, першочергові заходи з гарантування публічної безпеки та захисту прав громадян.

У зв’язку з цим зазначається, що для роботи на деокупованих територіях вже підготовлено приблизно 800 поліцейських, передбачено ресурси для безперебійної діяльності підрозділів.

У поліції додали, що під час круглого столу було визначено основні засади організаційно-правового механізму відновлення територіальної цілісності України. Їх візьмуть до уваги під час практичних заходів щодо врегулювання ситуації на Донбасі.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/05/pislya_deokupaciyi_v_ordo_vvedut_800_policeyskykh”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя