Хіти тижня. Оптиміст з сотнями мільярдів доларів, розіпханих закородоном: Путін заявив росіянам, що йому плювати на санкції (відео)

Старий чекіст традиційно демонструє байдужість до того, що його хвилює і навпаки. Однак "компостувати" мізки підданим вже не так легко, як в кримнашистському угарі 2014-го. "Іскандери" не сміються з порожнім холодильником

Володимир Путін зробив показово брутальну заяву про санкції, введені проти РФ через анексіїю українського Криму, зазначають .

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Та плювати на них, на ці санкції", – сказав російський лідер в інтерв’ю ТАСС для проєкту "20 вопросов Владимиру Путину". Анонс програми був опублікований на YouTube-каналі агенства.

Х*йло визнає, що за різними оцінками, Росія втратила через санкції близько 50 мільярдів рублів. З іншого боку, він вважає, що тиск змусив країну "включити мізки".Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/khity-tyzhnia-optymist-z-sotniamy-miliardiv-dolariv-rozipkhanykh-zakorodonom-putin-zaiavyv-rosiianam-shcho-iomu-pliuvaty-na-sanktsii-video-320064.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя