Україна вдруге відправила до Китаю літак через коронавірус: що привезуть

У найближчі дні в Україну прибуде другий літак із Китаю з виробами медичного призначення для боротьби з коронавірусом.

Об этом сообщает Руспрес

Як повідомив OBOZREVATEL заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко, борт незабаром вилетить з Астани в Китай.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"Повинен доставити в Україну 280 тисяч респіраторів, 30 тисяч захисних костюмів", – сказав він, зазначивши, що буде доставлено ще 200 тисяч високоточних лабораторних тестів, половину з яких передасть Південна Корея.

За його словами, вже акумульована велика кількість тришарових медичних масок, які незабаром надійдуть на аптечні склади і в мережі аптек.

"Офіс президента України зі свого боку допомагає з логістикою, зокрема з доставкою з-за кордону. Це дозволить наситити ринок масками. Також кілька компаній в Україні вже налагодили виробництво захисних медичних костюмів – вони будуть робити мінімум по 2000 костюмів у день. Вже відбулося відвантаження першої партії – 2000 комплектів", – розповів Тимошенко.

Україна вдруге відправила до Китаю літак

Україна вдруге відправила до Китаю літак

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні продовжили карантин на 30 днів через швидке поширення коронавірусу в країні. Попередній термін його закінчення – 24 квітня. Також по всій території країни ввели режим надзвичайної ситуації.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/ukraina-vdruge-vidpravila-do-kitayu-litak-cherez-koronavirus-scho-privezut.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя